Benian ofis bünyesindeki İşletmeler, diğer işletmelerle işbirliği yaparak ortak projeler geliştirebilir ve müşterilerle ilişki kurarak daha fazla iş yapabilirler.

Ayrıca, networking, işletmelerin piyasa akımlarını ve rekabeti takip etmesine yardımcı olur ve bu da işletmelerin değişen piyasa koşullarına uyum sağlamasını sağlar.

Network Marketing sistemi, satışı yapan kişilere hem kendi sattığı ürünlerden hem de satış yapan ekibin sattığı ürünlerden kazanç elde etme imkanı sunmaktadır.

Bu sayede geleneksel ticaret yöntemlerine göre daha fazla iş imkanı yaratmakta ve işsizlik sorununu azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Network, süreçleri hızlandırır.

Bir işe, projeye başladığınızda bağlantılarınızın gücü o projenin bitiş süreci için önemli bir göstergedir.

Bağlantılarımız, tanıdığımız insanlar ve şirketler sayesinde birçok sorunu daha hızlı çözeriz. Kararlarımızı daha hızlı alırız.

Ağ pazarlama veya çok katlı pazarlama, şirketlerin kendi imkânları yerine bireylere imkân sağlayarak ürünlerini pazarlama yöntemidir.

Ürün, direkt olarak alıcıya ulaşır. Ülke, bölge distribütörleri, dağıtıcılar, toptancılar araya girmediğinden…

Ağ pazarlama veya çok katlı pazarlama, (Network marketing) şirketlerin kendi imkânları ile birlikte diğer şirketlere imkân sağlayarak ürünlerini pazarlama yöntemidir.

Ürün, direkt olarak alıcıya ulaşır.

Ülke, bölge distribütörleri, dağıtıcılar, toptancılar araya girmediğinden sadece ürün satışına vesile olan kişi kar sahibi olur.

Ağ pazarlama, klasik geniş çaplı ticaretin aksine insanların kazanmak adına organize olmasını sağlamaktadır.

Ekonomistlere göre ağ pazarlama sayesinde gelecek 50 yılda dünya üzerinde çok daha fazla gelir ve refah sahibi insan olacaktır.

Klasik ticaretin aksine, ağ pazarlama ile kazanç her bireye emeği karşılığında eşit olarak dağıtılmaktadır.

Ağ pazarlamanın birçok çeşidi bulunmaktadır.

Bunlardan bazıları 5 seviye, bazıları 3 seviye bazıları da 10 seviye alt katmana kadar komisyon dağıtımı şeklinde değişir.

Bazı ağ pazarlama sistemlerinde “binary”, yani sağ ve sol dengeli katlamalı kazanç sistemi ele alınmıştır.

Sosyal Medya’da Paylaş

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba