Kullanım Koşulları
ÖNEMLİDİR.
Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.
Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.
Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmaya bilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.
“www.benianofis.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır.
Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. TİCARİ MARKALAR, FİKRİ MÜLKİYET, TELİF HAKLARI
www.benianofis.com sitesinin tüm hakları BENİAN TİCARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ’NE aittir.
Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, ayırmaç, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.
Kullanıcı Web site dâhilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel ve sair imgeleri, video görüntüleme, dosyaları, web sitesi, yazılım-codeların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, çevrimiçi ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Benian Ofis ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;
Sitenin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.
Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2023, www.benianofis.com, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz.
Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, ayırmaç vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.
2. KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ
www.benianofis.com’un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.
Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş sürüm bulunmaktadır.
Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut sürüm ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN BAĞLANTILARA (LİNKLERE) DAİR
www.benianofis.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir.
Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.
Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde benianofis.com hiçbir kontrolü olmadığı için, www.benianofis.com linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.
Kullanıcı ayrıca www.benian.com böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. KULLANICI BİLGİLERİ HAKKINDA
www.benianofis.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır.
Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.
Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. HAK VE SORUMLULUKLAR
www.benianofis.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir.
Ancak, www.benianofis.com ve sahibi BENİAN TİCARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ Ofis Hizmetleri site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.
Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir bilgi hatasından dolayı www.benianofis.com sitesi ve sahibi BENİAN TİCARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTET Şirketi’ne sorumluluk yüklenemez.

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba