Toplantı Odası |

Çalışma veriminizi ve iş saygınlığınızı arttırın!

Saatlik, günlük, haftalık, aylık kiralama… Toplantı Salonlarımız, İstanbul’da kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, tramvaya ve otobüs duraklarına İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı vergi dairelerine yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 4 kişilik toplantı salonumuz modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Kiralık toplantı odası hizmeti, giderek daha çok rağbet gören bir hizmettir.
Bu rağbetin başlıca sebebi, bir toplantı odası kiralamanın, kendi ofisinizde bulunan bir toplantı odasına göre avantajlı olmasıdır.
Toplantılarınızı kiralık toplantı odalarında düzenleyerek ofisinizde toplantı odası olarak kullanacağınız alanı daha farklı bir amaç için değerlendirebilir, hem paradan hem de alandan tasarruf edebilirsiniz.
Üstelik ofisinizdeki toplantı odası çoğu zaman sizi daha verimli çalışmaya itecek niteliklere sahip değildir.
Hâlbuki verimli bir toplantının anahtarı iyi bir toplantı odasında çalışmaktır.
Bu durumda devreye giren Benian ofis, en sayın ve mütevazı toplantı odası seçenekleri ile tüm firmaların yanındadır.
Benian Ofis, kiralık toplantı odası hizmetleri ile müşterilerine verimli çalışma fırsatı sunmaktadır.
Son zamanlarda giderek artan kiralık ofis ve kiralık toplantı odası çözümleri, ekonomik seçenekler olmaları nedeniyle pek çok firma tarafından tercih edilir duruma gelmiştir.
Elbette, iş dünyasında giderek yaygınlaşan kiralık toplantı odası kavramı, pek çok soruyu da beraberinde getirmektedir.
Kiralık toplantı odası hizmeti hakkında merak edilen başlıca konulara aşağıda yanıt bulabilirsiniz.

Kiralık toplantı odası hizmeti; toplantı, eğitim ya da seminer düzenlemek amacıyla saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak toplantı odası kiralamanıza olanak tanıyan bir hizmettir.
Kiraladığınız toplantı odasında dilediğiniz gibi toplantılar düzenleyebilir, bu sırada verimliliği ve memnuniyeti arttırmak adına size sunulan çeşitli hizmetlerden faydalanmanız mümkündür.
Örneğin, Benian Ofis’in müşterilerine sunduğu hizmetler arasında ikramlar, IT desteği, beyaz tahta, yansıtım, ses sistemi, ücretsiz internet gibi hizmetler yer alır.
Toplantı odası kiralama maliyeti ile kendi ofisinizdeki bir toplantı odasının, saydığımız hizmetler dâhil, giderleri kıyaslandığında, toplantı odası kiralama hizmetinin ekonomik açıdan çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Evet.
Günlük toplantı odası kiralama mümkündür.
Benian Ofis toplantı odaları, saatlik, günlük, haftalık ya da aylık kiralama seçenekleri ile müşterilere sunulur.
Genelde uzun ve yoğun geçecek bir toplantı için günlük kiralık toplantı odası tutmak her zaman en makul tercih olmaktadır.
Üstelik toplantı odasını ne kadar süreliğine kiraladığınız fark etmeksizin Benian Ofis tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Toplantı odası kiralarken dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan birisi de kapasitedir.
Benian Ofis’in sunduğu kiralık toplantı odaları çoğunlukla mütevazi şimdilik 4-6 kişiliktir.

Benian Ofis’in 7/24 kiralık toplantı odası hizmetinden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için toplantı odası kiralamayı düşündüğünüzde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplantı odası kiralama fiyatı öğrenmek, genel bilgi ve teklif almak için telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif alırken talep ettiğiniz hizmetleri bize bildirebilirsiniz.

Benian Ofis, Şimdilik Fatih/İstanbul kiralık toplantı odası hizmeti sunan firmalardan birisidir.

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba