İstanbul’da şirketlere Sanal ofis, Hazır ofis ve Toplantı odası kullanımı hizmetleri vermekteyiz.
Ofisimizde ortak kullanma çalışma alanları ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Mobil çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, girişimcilerden profesyonellere kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlere %80 maliyet avantajıyla gerek teknolojik alt yapısıyla gerek modern ofis ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sağlar.

Hazır ofis ve Sanal ofis sektöründe en çok tercih edilen müşterilerine en kaliteli, mütevazı hizmeti veren Hazır ofis şirketi olmak. Benian Ofis olarak hızlı ve emin adımlarla ilerlerken kurumsal bir kimlikle başta Türkiye olmak üzere tüm Dünyada bir marka haline gelmek.

Kaliteli ve modern ofis çözümlerimiz ile müşterilerimize saygın iş merkezlerinde profesyonel ofis hizmetleri sunmayı, şirket sahiplerinin maliyetini düşürerek onların işlerine odaklanmasını, başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Kariyer

Benian Ofis insan kaynakları yönetiminin hedefi; şirket uzak görüşlülüğü ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır. Eğer sizde Benian Ofis ailesine katılmak istiyorsanız. CV’nizi info@benianticari.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Benian Ofis, Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Şirket Kuruluşu

Şirketinizi Benian Ofis’te Kurun Ortak çalışma alanlarında her şey dâhil aylık 5.000 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla Profesyonel ve Özgür Bir Ofiste Çalışın. Kuruluş gider ve maliyetlerinizi sıfırlayın. Yatırım yapmayın, zaman kaybetmeyin, aidat/stopaj ödemeyin, risk almayın. Şirket kuruluşu için danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Prestijli, merkezi ve ulaşımı kolay iş adresi
Posta kargo takibi, kabul yeri hizmetleri Telefon hattı tahsisi ve çağrı karşılama hizmeti Tüm ayrıcalıklı üyelik (wi-fi, sıcak içecek ve ikramlar)
Ücretsiz önceden randevu almak koşulu ili (limitsiz) toplantı odası ve özel ya da ortak ofis kullanımı Ekstra ofis, toplantı odası kiralamalarında %50 üye indirimi Profesyonel ofis gereçleri kullanımı (sayfa/ay limitli) Benian Ofis Network (10000+ üye) Sözleşmeni bugün yap, hemen çalışmaya başla.

Ortaklık

2021 yılından itibaren İstanbul Fatih’te hizmet vermekteyiz ve hızla büyümeye devam ediyoruz. Siz de değerli ortaklarımızdan olmak isterseniz, lütfen info@benianticari.com.tr ‘den bize ulaşın.

Güvenilir Sanal Ofis Size Faydalı Olabilmek İçin Sabırsızlık İle Bekliyoruz.
Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba